Regulamin

Wszyscy goście mieszający w obiekcie Easy Apartments są zobowiązani do przestrzegania poniższego regulaminu.

 1.  Podczas meldowania Gość ma obowiązek okazać dokument tożsamości, zapoznać się z regulaminem oraz podpisać kartę meldunkową.
 2.  W momencie meldowania pobierany jest depozyt w wysokości 500 zł jako zabezpieczenie powierzonego obiektu. Dany depozyt zwracany jest do 7 dni od daty wymeldowania .
 3.  Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
 4.  W przypadku wyrządzenia szkód w obiekcie goście zobowiązani są do zapłaty odszkodowania w pełni pokrywającego wartość poniesionych strat, najpóźniej do 3 dni od daty wyjazdu.
 5.  W przypadku zgubienia kluczy do obiektu, goście zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokość 100 zł.
 6.  W przypadku pozostawienia bałaganu w obiekcie, Wynajmujący może obciążyć Gościa dodatkową opłatą za sprzątanie w wysokości 150 zł.
 7.  W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Kara pieniężna za złamanie tego zakazu wynosi 500 zł.
 8.  Osoby niezarejestrowane w apartamencie mogą gościnnie, na zaproszenie Gościa, przebywać w apartamencie od 7:00 do 22:00
 9.  Przy każdorazowym opuszczeniu terenu obiektu, Goście zobowiązani są zamknąć wszystkie okna, oraz zamknąć lokal na wszystkie zamki, do których otrzymali klucze.
 10.  Prosimy o nie pozostawianie wartościowych przedmiotów w obiekcie. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę lub zniszczenie.
 11.  Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00
 12. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich, imprez , przyjęć itp.

  Szczegółowy  Regulamin PL

  Szczegółowy Regulamin EN