Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Drogi Gościu,
najwyższym priorytetem naszej firmy jest zdrowie i bezpieczeństwo Gości i pracowników, dlatego chcielibyśmy zapoznać Cię z naszymi działaniami w związku z koronawirusem SARS-CoV-2. Zasady te obowiązują na dzień dzisiejszy. Nasz obiekt przestrzega aktualnie obowiązujących wytycznych zgodnie z Rozporządzeniami Rady Ministrów.

 1. Po przyjeździe poprosimy Cię o zapoznanie się i podpisanie regulaminu jak zazwyczaj a także zasad przebywania w naszym obiekcie. Jeśli jesteś osobą objętą kwarantanną to niestety nie możesz jej u nas odbywać. Jeśli czujesz się źle i masz podwyższoną temperaturę, prosimy zrezygnuj z przyjazdu, gdyż nie będziemy mogli Cię ugościć.
 2. Prosimy, abyś miał swoją maseczkę i poruszał się w niej w przestrzeniach wspólnych.
 3. W przypadku dłuższych pobytów nie świadczymy usługi sprzątania apartamentów, kiedy będziesz chciał wymienić ręczniki czy pościel oczywiście udostępnimy je.
 4. Z apartamentu usunęliśmy dodatkowe poduszki, koce oraz narzutę na łóżko.
 5. Twój pokój zostanie posprzątany dopiero dzień lub dwa po Twoim wyjeździe.
 6. Podczas sprzątania stosujemy środki dezynfekujące sprawdzonych marek, z który współpracujemy na co dzień.
 7. Po wyjeździe staramy się objąć pokój jak najdłuższą kwarantanną zanim zameldujemy kolejnego Gościa.
 8. Akcesoria szczególnie narażone na częste używanie takie jak sprzęt kcuhenny czy pilot do telewizora są dezynfekowane ze zwiększoną niż zazwyczaj starannością.
 9. W hotelu stale dezynfekowane są powierzchnie takie jak: panel z przyciskami w windzie, klamki, poręcze, panel do przywołania windy, stanowisko z ekspresem do kawy, blat w recepcji a także inne powierzchnie.
 10. Przed przystąpieniem do pracy nasz personel poddawany jest pomiarowi temperatury i zakłada maski oraz rękawiczki ochronne. Zmodyfikowaliśmy również procesy i zadania, by zminimalizować kontakty pomiędzy pracownikami zapewniając im maksymalne bezpieczeństwo.
 11. Płyn do dezynfekcji jest dostępny przed wejściem do windy.
 12. Instrukcje dotyczące prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk jak i sposobu zakładania i zdejmowania maseczki oraz rękawic znajdują się na każdym piętrze obiektu.
 13. Na koniec pobytu poprosimy Cię o zostawienie otwartych okien oraz zabranie swoich śmieci ( kosz dla Gości znajduje się na tylnej ścianie budynku vis a vis sklepu Aldi).

Jest nam niezmiernie miło gościć Was w naszym obiekcie. Wszystkich Gości prosimy o zrozumienie i współpracę dotyczącą poszanowania powyższych zasad.
Dziękujemy