Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Drogi Gościu,
najwyższym priorytetem naszej firmy jest zdrowie i bezpieczeństwo Gości i pracowników, dlatego chcielibyśmy zapoznać Cię z naszymi działaniami w związku z koronawirusem SARS-CoV-2. Zasady te obowiązują na dzień dzisiejszy. Nasz obiekt przestrzega aktualnie obowiązujących wytycznych zgodnie z Rozporządzeniami  Rady Ministrów.

 1. Po przyjeździe poprosimy Cię o zapoznanie się z regulaminem  i zasadami przebywania w naszym obiekcie. Jeśli jesteś osobą objętą kwarantanną to niestety nie możesz jej u nas odbywać. Jeśli czujesz się źle i masz podwyższoną temperaturę, prosimy zrezygnuj z przyjazdu, gdyż nie będziemy mogli Cię ugościć.
 2. Prosimy, abyś miał swoją maseczkę i poruszał się w niej w przestrzeniach wspólnych.
 3. W przypadku  dłuższych pobytów nie świadczymy usługi sprzątania apartamentów, kiedy będziesz chciał wymienić ręczniki czy pościel oczywiście udostępnimy je.
 4. Z apartamentu usunęliśmy  dodatkowe poduszki, koce oraz narzuty.
 5. Podczas  sprzątania stosujemy środki dezynfekujące sprawdzonych marek, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu.
 6. Akcesoria szczególnie narażone na częste używanie takie jak sprzęt kuchenny, łazienkowy czy  pilot do telewizora są dezynfekowane ze zwiększoną starannością.
 7. W hotelu stale dezynfekowane są  powierzchnie takie jak: panel z przyciskami w windzie, klamki, poręcze, panel do przywołania windy, stanowisko z ekspresem do kawy itp.
 8. Przed przystąpieniem do pracy nasz personel poddawany jest pomiarowi temperatury i zakłada maski oraz rękawiczki ochronne. Zmodyfikowaliśmy również procesy i zadania, by zminimalizować kontakty pomiędzy pracownikami zapewniając im maksymalne bezpieczeństwo.
 9. Płyn do dezynfekcji jest dostępny przed wejściem do windy.
 10. Instrukcje dotyczące prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk jak i sposobu zakładania  i zdejmowania maseczki oraz rękawic znajdują się na każdym piętrze obiektu.
 11. Na koniec pobytu poprosimy Cię o pozostawienie uchylonych okien oraz spakowanie do worka śmieci.

Jest nam niezmiernie miło gościć Was w naszym obiekcie. Wszystkich Gości  prosimy  o zrozumienie i współpracę dotyczącą  poszanowania powyższych zasad.
Dziękujemy